Eis Produkter

Léngen OPTIC Kabel

Fiber Optic Kabel, och genannt optesch Glasfaserkabel ass eng Versammlung déi benotzt gëtt fir Informatiounen iwwer Liichtimpulsen ze transferéieren. Léngen OPTIC Kabel sinn aus een oder méi Léngen OPTIC Faseren gebaut, verstäerkt a geschützt mat speziellt Material fir gutt physesch Eegeschafte bei Telekommunikatiounslinn Konstruktiounen ze hunn.

Optesch Glasfaser ass eng Technologie déi d'Liicht laanscht dënnem Glasréier reest. Glas Réier si mat speziellen Duerchmiesser, normalerweis 9/125 fir eenzel Modus Verbindungen. Faser produzéiert duerch verschidden Technologien garantéieren uginn Biegeradius vun der Röhre vun de Standarden G652D, G657 A1, G657 A2. Fiber Cores ginn duerch verschidde Faarwen getint, déi d'Verbindung einfach wärend Kabelkären splicing maachen.

Jera huet verschidden Typ vu Kabelen déi ofhängeg vum Uwendungsberäich, wéi:
1) Haaptrei Léngen OPTIC Kabel
2) FTTH Drëps Glasfaserkabel
3) Indoor Verdeelung Glasfaserkabel
4) Kanal Glasfaserkabel
Verschidden Aarte vu Kabel bestinn aus verschiddene Komponenten a gi fir verschidden Uwendunge benotzt. E puer Applikatiounen froen Waasserbeweis, héich mechanesch Kraaft, UV beständeg a mir verstäerken e puer Material (Stahldraht, RFP, Aramidgarn, Gelee, PVC Röhre etc) am Kabel fir seng Leeschtung ze verbesseren.

Jera huet erfollegräich eng Glasfaserkabel Léisung fir GPON, FTTx, FTTH Netzwierkkonstruktioun integréiert. Eis Optik Kabel si fäeg op zentrale Loop oder lescht Meilenstrecken fir industriell Gebaier, Eisebunns- a Stroossentransport, Industriegebaier, Datumzentren an etc.

Eise Kabel gouf am Fabrécklaboratoire oder Drëtt Partei Labo, Inspektioun oder Test abegraff Insertion Verloschter a Retour Verloscht Test, Spannkraaft Test, Temperatur an Fiichtegkeet Cycling Test, UV Alterungstest an etc déi no de Standarden vum IEC-60794, RoHS an CE.

Jera bitt all verbonne passiv Optik Netzverdeelungsaccessoiren wéi: Glasfaser Kabelklammer, Glasfaser Pacthschnouer, Glasfaser Splice Zoumaache, Glasfaser Kënnegungskëscht an etc.

Gitt Iech gratis eis ze kontaktéieren fir zukünfteg Informatioun!